Prezantuesja e njohur fotografohet në publik duke kryer marrëdhënie intime (Foto +18)

Prezantuesja dhe aktorja Lisa Appleton u fotografua me një të dashur të ri, të cilin sapo e ka njohur në dasmën e një mikeshe.
Ajo nuk ka shumë kohë që u nda nga i dashuri i saj, shumë më i ri në moshë se ajo. Madje ajo nuk u përmbajt, duke dhuruar skena të tilla në një stol.

48-vjeçarja britanike është lidhur me një shitës, të quajtur Paul.

Ai është 32 vjeç.Së fundmi Lisa ka bërë të ditur se do luajë rolin e Kim Kardashian në një komedi.