PS publikon videon e drejtorit të LSI duke masturbuar

Më datë 8 tetor, Genc Alizoti dha dorëheqjen nga drejtimi i Hekurudhave. Ai mbajti një post të rëndësishëm për 3 vite, si i emëruar nga LSI. Por, mbrëmë kanë dalë disa foto që e kompromentojnë z.Alizoti.

“Jetaoshqejf” publikon foto të shkëpura nga një video, që sipas saj janë të drejtorit të dorëhequr Alizoti.

“Një video me përmbajtje skandaloze seksuale, tregon se si një person i cili dyshohet të jetë tashmë ish-drejtori i Hekurudhave Genc Alizoti, kryen veprime mjaft të turpshme në zyrën e tij të punës”, shkruan JOQ. Video nuk publikohet për arsye etike…

Mendohet se Alizoti ka patur dijeni për këtë video, ndaj dha dorëheqjen duke e motivuar me arsye familjare. Në video, duket sfondi me ngjyrë të kuqe i ngjashëm me fotot zyrtare të Alizotit.

Dyshohet se videon e ka regjistruar personi tjetër që ka çatuar me z.Alizoti në një çat erotik. Nga video duket se si ish-drejtori i Hekurudhave nxjerr organin gjenital dhe masturbohet.

Nuk ka ende asnjë reagim zyrtar apo të vetë personit të permendur si protagonist i skandalit seksual.

genc1-249x450

genc4-247x450