Pse Demi Lovato do te largohet nga muzika?

Demi i Lovato do t’i thotë “lamtumirë” industrisë së muzikës për disa kohë. Këngëtarja ka njoftuar në Twitter se do të largohet nga biznesi muzikor gjatë vitit 2017. “Do të marr disa kohë pushime nga muzika dhe nga skena. Unë nuk jam bërë për këtë biznes dhe këtë media.” – shkruan Lovato.

Image

Demi Lovato duket se është në një udhëkryq dhe në një moment të vështirë. Megjithatë, 2016-ta ishte një vit i ngjeshur për të me turneun “Future now” bashkë me Nick Jonas.