Publikohen pamjet e reja të incidentit, turp për Neymarin dhe Messin (VIDEO)

Janë publikuar pamje të reja nga incidenti pas golit të Barcelonën në ndeshjen ndaj Valencias.

Aty shihet se si Neymar i provokon hapur tifozët vendës, para se ata të gjuajnë me shishe.

Pas aktit, Leo Messi kthehet nga tifozët dhe bën një tjetër gjest, përcjellë “Lajmi.net”.

Valencia pritet të dënohet rëndë pas asaj që ndodhi dje në “Mestalla”.

Barcelona fitoi me rezultat të ngushtë ndaj Valencias, 3:2.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.