Publikohet VIDEO/ Ja kush e grabiti Kim Karashian

Pamje që raportohet të jenë të personave që grabitën “mbretëreshën e selfie-ve”, Kim Kardashian në Paris të Francës, më 3 tetor, janë publikuar nga mediat franceze.

Pamjet janë filmuar në qoshe të bllokut të apartamenteve të quajtur “Hotel de Pourtales”.

Pesë persona të armatosur e të maskuar si policë hynë në dhomën e rezidencës luksoze në Paris, ku Kardashian po qëndron në kuadër të javës së modës në kryeqytetin francez. Raportohet se ata i morën sende me vlerë prej 16 milionë dollarësh, mes të cilave disa stoli dhe celularin. /Syri.net/