Rama në Manëz, përplaset me anëtarin e PS: Nuk ta jap fjalën, se po të vjen nga rakia

Kryeministri Edi Rama ka patur një përplasje me një banor në Manëz të Durrësit gjatë një takimi me fermerë. Pasi mbajti fjalën, kreu i Qeverisë shkëmbeu replika me fermerin, pasi ky i fundit ndërhynte duke kundërshtuar.

Kryeministri refuzoi që t’i jepte fjalën duke i thënë se kishte pirë raki dhe të mos e ndërpriste më gjatë fjalës së tij.

“Duke parë gjendjen tënde shumë të rënduar do të më lësh të mbaroj dhe të vazhdoj me të tjerët…nuk ta jap fjalën, kaq mos e zgjat dhe të lutem mos na shqetëso. E di që je shumë socialist po kjo s’të jep të drejtë..ka ardh nga rakia”, iu drejtua Kryeministri Rama fermerit./ syri.net