Reperi Noizy ka postuar një fotografi ku shihet mjaft i lumtur bashkë dy femra

Reperi Noizy ka postuar një fotografi ku shihet mjaft i lumtur bashkë me motrën e tij dhe mbesën bukuroshe.

Tash e disa muaj, Noizy ka marrë vëmendjen e mediave kjo për shkak të skandalit të fundit që e pati me armë, ngjarja që ndodhi në Prishtinë.