Reshjet e shiut, Vlora e Ramës bëhet Venezia (FOTO)

Shiu i dendur që ka rënë me rrebesh paraditen e kësaj të premteje në qytetin e Vlorës ka shkaktuar probleme në disa rrugë dhe lagje.

Këto janë disa nga fotot në Bulevardin ‘Vlorë-Skelë’, Lagjja ‘29 Nëntori’, Lagjja ‘Pavarësia’ dhe në disa zona të Skelës, ku ka prani të madhe të ujit në rrugë.

Kjo ka vështirësuar qarkullimin rrugor, ndërkohë që në kryqëzime është vënë re prani e policisë për të shmangur çdo të papritur.

vl1vl2