Rinovimi i Icardit: Prezantim me stil? Ndoshta sot vjen zyrtarizimi sepse…

Po pritet zyrtarizimi i rinovimit te kontrates e Mauro Icardit dhe sipas asaj qe tregon Tuttosport, gjithcka do te behet me dije me stil.

Ja cfare shkruan e perditshmja torineze: “Ajo qe e ben kete zyrtarizim te kete buje, eshte edhe autobiografia e Mauritos, e cila pritet te prezantohet te henen ne qendren e Milanos: Interi nuk mund ta lejoje qe zyrtarizimi per rinovimin e kontrates te behet ne nje event te organizuar nga Wanda Nara. Per kete motiv, sot – nese cdo gje do te shkoje sic eshte parashikuar – duhet te jete dita e zyrtarizimit dhe neser konferenca per shtyp e argjentinasit.”