Rita Ora, me këmishë nate në Los Angeles (FOTO)

Rita Ora është fotografuar mbrëmë në Los Anxhelos teksa shkonte te mikesha e saj Sofia Ritchie.

Ylli shqiptar i muzikës është shfaqur me një fustan ngjyrë portokalli, që i tregonte gjoksin dhe ngjante më shumë si një këmishë nate.

oraora2