I riu shqiptar gjendet i vdekur në banesë, nisin hetimet

Një i ri shqiptar është gjetur i vdekur në Itali, në banesën ku jetonte bashkë me nënën e tij.

Ka qenë kjo e fundit që e ka gjetur Zamir Beun 22-vjeçar të pajetë në dhomë.
Dyshohet se ai mund të jetë vetëvrarë, raportojnë mediat italiane. Ai jetonte në zonën e Madona del Pianos në Itali.

Policia italiane ka nisur hetimet dhe po hetohen edhe rrjetet sociale që ai përdorte. I riu kohët e fundit ishte disi depresiv, ka thënë e ëma për policinë.