Rozana Radi duket seksi në FOTON e radhës

Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto ku veshur ka një fustanë ngjyrë rozë, ku dhe duket për mrekulli.

Radi është njëra ndër këngëtaret e shumta që bukur shumë ruan nga mediat rozë jetën e saj private, transmeton Indeksonline.

Kohët e fundit jo rrallë herë mediat rozë flasin për një lidhje të mundshme dashurie të Radit, por që kjo e fundit as nuk e ka mohuar as pohuar.rozana-radi rozana-radi-sexy