Sali Berisha: Ky është 1 nga 300 mijë vendet e punës që ka hapur rilindja

Ish- kryeministri Sali Berisha vijon të ironizojë dhe njëkohësisht të sulmojë Edi Ramën dhe Rilindjen e tij.

Së fundmi Berisha postoi një foto në rrjetet sociale ku dallohet një person duke ruajtur fushat me kanabis.

“No comment”, shkruan Berisha, ndërsa në foto duket dixhitura “1 nga 300 mijë vendet e punës që ka hapur rilindja”.2