Seksi i zhurmshëm i kushton shtrenjtë dy të rinjëve (Video+16)

Një burrë derisa kishte bërë seks kishte qenë shumë i zhurmshëm, dhe për shkak të këtij gjesti është tërhequr zvarrë nga pushuesit e nervozuar të hotelit, të cilët nuk mund të flinin.
Burri i identifikuar si Lei, kishte injoruar trokitjet në derë të dhomës dhe kishte vazhduar të ‘kënaqet’ me të dashurën e tij, transmeton Telegrafi.

Por kamerat e sigurisë së hotelit kanë kapur momentin kur një biznesmen mban në duar rrobat e Leit, të cilin njëkohësisht e godet duke tentuar ta nxjerrë nga hoteli.
Pas kësaj tollovie të krijuar ishin grumbulluar, dhjetëra pushues që ishin në katin e njëjtë ku po qëndronte Lei, duke ndihmuar Zhang ta tërheqin zvarrë çiftin e papërmbajtur.

Sipas medieve ndërkombëtare, kjo ngjarje kishte ndodhur në qytetin Beihai në pjesën jugore të Kinës.
https://www.youtube.com/watch?v=vLeNdVFeFz0