Sensualja Elvanë (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata vazhdon të publikojë foto nga sesioni i saj më i fundit.

Në profilin e saj në facebook ajo ka shpërndarë një foto ku duket tejet natyrale dhe seksi, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se brenda pak ditësh pritet të bëhet publik bashkëpunimi mes Elvanës, Capital T dhe 2po2.