Sherr mes vajzave në Durrës. Mos e humbisni videon

Një sherr banal ka ndodhur ditën e sotme në “Shkollën e Re” në zonën e Kënetës në Durrës. Në të janë përfshirë dy femra, të cilat janë në moshë të vogël.

Ngjarja ka ndodhur mes vajzave në shkollën 8-vjeçare dhe janë të dyja në klasën e tetë. Nuk dihen arsyet e zënkës mes tyre por pamjet janë me të vërtetë të rënda, shkruan JOQ.

Nxënësi që ka dërguar mesazhin dhe pamjet në redaksinë tonë bën me dije se për këtë ngjarje janë vënë në dijeni vetëm mësueset.