Shikoni çfarë bën vajza e Blendi Fevziut, kur e shikon të atin në “Opinion” (Video)

Vajza 1-vjeçare e moderatorit të “Opinionit”, Blendi Fevziut, është padyshim fansja e tij më e zjarrtë. Fevziu postoi në Instagram një video tepër të këndshme në të cilën shihet vajza e tij e vogël Alis, që qëndron para televizorit teksa në të shfaqet i ati. Ajo e njeh atë menjëherë dhe fillon të thotë: “Baba, baba…”
https://www.instagram.com/p/BLsmWmIDcvb/?taken-by=blendifevziu