Shkodër, 63-vjeçarja gjendet e pajetë në banesë, jetonte e vetme

Një 63-vjeçare është gjetur e pajetë në banesë, ndërsa nga hetimet e para të policisë dyshohet që të kemi të bëjmë me vdekje natyrale.
Age Bunjaj jetonte e vetme në fshatin Selce njësia administrative Kelmend, Malësi e Madhe. Policia thotë se në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimim e plotë të rrethanave të ngjarjes.