SHOKUESE/ Vëlla e motër filmohen duke bërë seks

Dy te rinj nga Britania e Madhe, Richard Finlayson (21 vjec) dhe motra e tij, Kirsty (18 vjec) u arrestuan, pasi u filmuan nga nje kamera sigurie nderkohe qe kryenin marredhenie seksuale ne ashensorin e nje stacioni treni ne Skoci.

Ata u ndaluan, pasi nje punonjes i hekurudhes njoftoi policine se dy te rinj po kryenin merredhenie seksuale ne ashensorin e stacionit. Vetem pasi u arrestuan u zbulua dhe lidhja familjare e tyre.

Regjistrimi shokues prej 15 minutash tregon se ata te dy kane kryer marredhenie dy here, ndersa Kirsty mori nga Richard nje kartmonedhe prej 20 lirash, njofton The Sun. Vajza ka pranuar se ka kryer seks me te vellane, por mohon te jete paguar per kete gje.

Familja e tyre nuk po arrin ta besoje ende se kjo mund te kete ndodhur vertet.

“Jemi te shkaterruar. Nuk mund ta besojme. Eshte nje makth”, ka deklaruar nje mik i familjes.