“Shpejtësi dhe çmenduri”, arrestohet 28-vjeçari

Një i ri ka tentuar t’i shpëtojë Policisë Rrugore, ndërsa ishte duke udhëtuar me shpejtësi të lartë. 28-vjeçari, Marsel Demo u ndalua në aksin rrugor Tepelenë- Levan, duke udhëtuar me mjetin tip “Alfa Romeo”, me targë AA 530 JH.

Kështu për t’i shpëtuar gjobës ai ka tentuar t’i jap efektivit të Policisë Rrugore 1 mijë lekë. Pas këtij veprimi, 28-vjeçari është arrestuar për veprën penale “Korrupsion aktiv i personave që ushtrojnë funksione publike”.