Shqiptari i akuzuar se përdhunoi të ëmën: Nuk më kujtohet, kisha pirë shumë

29-vjeçari shqiptar i arrestuar nën akuzën se ka përdhunuar mamanë e tij në Selanik të Greqisë u ka thënë efektivëve të policisë pas arrestimit se, nuk i kujtohej asgjë nga ngjarja në fjalë.

Ai tregoi se kishte konsumuar një sasi të madhe alkooli, raportojnë mediat lokale, shkruan Syri.net.

Denoncimin ndaj të riut e bëri vetë e ëma e tij dhe djali tjetër i saj, një ditë më parë.