Shyhretja dhe nusja e saj e ftojnë në darkë këtë këngëtare

Shyhrete Behluli tashmë është bërë me nuse, e kështu ato bashkë po presin mysafiresh në shtëpinë e tyre.
Pas dasmës e cila pati vëmendje të madhe mediatike, festa në shtëpinë e Shyhretës po vazhdon, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe reja e saj Learta sot kanë pritur msafir në shtëpinë e tyre këngëtaren e njohur Shkurte Gashi.

Këtë e ka bërë të ditur Shkurta përmes një fotografie me Leartën të postuar në Instagram.

“Ne Dark Te Shyhreti dhe Learta.faleminderit Per Pritjen ❤️ @shyhrete_behluli @leartajakupi” ka shkruar Shkurta në përshkrimin e fotografisë.