Skandal, djali kapet duke bërë seks me kunatën

Një familje nga Kina ka kaluar një situatë aspak të këndshme teksa kanë kapur djalin të bënte seks me nusen e djalit tjetër.

Pasi janë futur në dhomën e gjumit ata i kanë gjetur në akt dhe kjo ka qenë një tronditje për ta, të cilët të revoltuar kanë nisur t’u bërtasin dhe t’i godasin për këtë paturpësi.

Videoja është publikuar në LiveLeak dhe deri më tani ka marrë mijëra shikimi si dhe komente fyese dhe dënuese për dy të rinjtë që u kapën ‘mat’.