Skivi në lidhje me bukuroshen e njohur? (Foto)

Reperi Skivi, këtë vit ka qenë shumë aktiv në sferën muzikore me projektet e tij madje është duke finalizuar dhe albumin. Mirëpo përpos thashethemeve sa i përket jetës private nuk patëm diçka të konfirmuar.

RevistaCover.al nga burime të afërta me reperin ka mësuar se ai ka nisur një lidhje të re me një personazh publik.

Bëhet fjalë për stërmbesën e heroit Skënderbeu, Sophia Castriota. Çifti janë parë shpeshherë bashkë në ambiente publike e madje kanë nisur edhe publikimin e fotografive së bashku.

Në anën tjetër, Sophia është dhe këngëtare kështuqë nuk duhet të surprizohemi nëse shohim dhe një duet mes tyre në të ardhmen.