Tentoi të bëjë seks me një shishe plastike, mjekët i presin penisin 50 vjeçarit

Njerëzit janë vërtetë të çuditshme kur duan të eksperimentojnë me jetën e tyre seksuale, aq sa shpesh bëhen edhe lajm qesharak në media.

Dr. Dennis Chirinos ka rrëfyer për Mirror, se i është dashur ti presë penisin një 50 vjeçari pasi kishte filluar ti kalbej.

Sipas mjekut 50 vjeçari kishte future penisin e tij në një shishe plastike duke tentuar të bëjë seks me të, por më pas e kishte pasur të pamundur për ta nxjerrë jashtë.

50 vjeçari është paraqitur në spital vetëm pas 4 ditësh, por në këto moment penisi i tij ishte nxirë dhe kishte filluar të kalbej, prandaj mjekët ja prenë, në mënyrë që të mos i rrezikohej jeta.