Tersi i Kombëtares, Rama shkon në stadium me flamurin e Italisë

Kryeministri Edi Rama ndodhet në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër për të ndjekur ndeshjen mes Shqipërisë dhe Spanjës.

Por, një detaj interesant është vënë re tek veshja e Edi Ramës.

Edhe pse ndodhet aty për të ndjekur ndeshjen e Kombëtares kuqezi, Kryeministri ka shkuar në stadium me veshjen e Italisë.

I pakuptimtë ky veprim i Edi Ramës. Fotografia është realizuar nga fotografi Armando Babani.