Tifozët kroatë në Shkodër, festojnë edhe me flamurin e Shqipërisë (FOTO)

Shkodra eshte bere gati te prese sfiden eleminatore mes Kosoves dhe Kroacise. Qyteti verior eshte zbukuruar me flamuj te Shqiperise, Kosoves dhe Kroacise, tifozet e te ciles kane treguar nje dashuri te madhe ndaj shqiptareve, raporton Opozita.com.

Sic shihet edhe ne fotot e meposhtme ata kane festuar me flamuj kuqezi dhe te Kosoves, pervec atyre te Kroacise. /Opozita.com/

kos1kos2