Tragjedi në familjen shqiptare, babai përplas për vdekje vajzën 18 muajshe. Ja emrat

Një tragjedi ka ndodhur në një familje shqiptare që jeton në Itali. Mediat shkruajnë se një vajzë 18-muajshe, Emanuela Xhafkollari është shtypur me makinë nga babai duke parkuar në garazh.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në Mazzarrone në provincën Catania në familjen Xhafkollari.

Sipas mediave lokale ngjarja ka ndodhur në momentin që familja sapo ishte kthyer në shtëpi dhe burri po parkonte makinën.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes apo se si fëmija mund të ketë shpëtuar nga duart e nënës dhe si ka përfunduar pas makinës.