Trajneri i Shpresave jep dorëheqjen

Redi Jupi është larguar nga posti i trajnerit të ekipit të shpresave të Kombëtares shqiptare.

Ky është lajmi i fundit që raportohet në “Sport Ekspres” dhe pritet të zyrtarizohet në orët ne vijim.

Me përfundimin e kualifikueseve për kampionatin evropian, u mbyll edhe cikli i Jupit, dhe tashmë pritet me interes se kush do ta zëvendësojë.