Tre shqiptare në krye të listës së këngëtareve më seksi në botë

Kërcimi i tyre është tejet tundues, veshjet tyre janë seksi, këngët e tyre ju mbeten gjithnjë në mendje.

E përditshmja e njohur angleze Daily Star ka krijuar një klasifikim nëpërmjet fotografive me këngëtaret më seksi të të gjithë kohërave, femrat më të nxehta në qarkullim, shkruan Syri.net.

Dhe në krye të tyre ka klasifikuar bukuroshen shqiptare, që po bën famë në të gjithë botën, Dua Lipan, e cila karrierën e saj e ka ndërtuar në Londër ndërsa origjinë e ka nga Prishtina.

Ndërkohë që në këtë listë janë përfshirë edhe dy shqiptare të tjera, të konsideruar si këngëtaret më seksi, emrat e tyre janë Rita Ora dhe Bebe Rexha, dy shqiptaret që kanë arritur majat e suksesit muzikës botërore deri tani. / SYRI.net.