Tronditet sërish Durrësi, djali qëllon babain me armë

Një tjetër person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Durrës pasditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.16 të qytetit bregdetar, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital për mjekim.

Mësohet se djali ka qëlluar me armë babain e tij pas një konflikti në familje.

Identiteti i të plagosurit nuk dihet ende, kurse policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kujtojmë që edhe ditën e djeshme, në Durrës mbetën të plagosur me armë zjarri Ismail Çyrbja dhe Alfred Skonja