U godit në mes të rrugës, ja çfarë thotë aktori Laert Vasili

Aktori shqiptar Laert Vasili ka bërë denoncuar në polici faktin se është goditur me grusht, por publikimi i këtij lajmi nuk i ka pëlqyer.

Në lajmin e publikuar në SYRI.net, thuhet se Vasili gjatë deklaratës së tij në polici është shprehur se “nuk e ka njohur personin që e dhunoi dhe se nuk ka konflikte me askënd”.

Ndërkohë ai duke folur për median është shprehur se, policia nuk ka bërë mirë që e ka nxjerrë informacionin.

“Ky është informacion personal. Po deshët për shfaqjen mund të flas.”- ka thënë aktori për BW.