U nda nga futbollisti shkodran, kapet mat moderatorja shqiptare

Elita Rudi është moderatorja shqiptare nga Kosova, e cila ka pasur një lidhje të gjatë me lojtarin e Kombëtares Shqiptare, Bekim Balajn.
U përfol se çifti ishte ndarë dhe në fakt këto foto e vërtetojnë këtë thashetheme.

Moderatorja është kapur mat në aeroportin e Stambollit të kapur dorë për dore. Madje, i dashuri i ri i Elitës është gjithashtu një personazh publik, ai është reperi Gjiko.