Valeri ia ‘vjedh’ Facebookun Ermal Mamaqit…

Kur Facebook filloi të kthehej në rrjetin social më “in” në vendin tonë shumë përdorues e harronin hapur atë. Kjo ‘pakujdesi” shfrytëzohej nga persona të tjerë, të cilët shkruanin statuse të ndryshme, shpesh tallëse duke bërë shaka me personin në fjalë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me Ermal Mamaqin, në profilin e të cilit është futur Valer Kolnikaj, i cili ka shkruar:

“Ermal je gjigand padiskutim!

VALERI

P.S Mos e lër profilin hapur në zyrë dhe mos më lër të të pres kaq shumë! Ahahahhaha”, – shkruan Valerin nw profilin e Mamqit nw Facebook.

Nuk e dimë nëse kjo është një mënyrë për të treguar se Valeri mund të jetë pjesë e emisionit apo është thjesht një shaka nga Kolnikaj. Pavarësisht kësaj, Ermali mësoi se nuk duhet ta lërë kurrë Facebook-un hapur…/Blitz

Image