Vetëm Rihanna mund të dukej kaq bukur me flokët e “çuditshëm”

Duket sikur çdo lloj model flokësh duket më bukur kur e bën Rihanna. Ajo i a kthyer flokët e saj në stilin e Bob Marley me rasta,vetëm se këto të këngëtares janë shumë gjatë dhe të mbledhur mbi kokë.

28 vjeçarja u pa në New York teksa po dilte nga hoteli i saj dhe tërhoqi gjithë vëmendjen.

Ajo kishte zgjedhur të vishej me një bluzë të bardhë dhe xhinse të gjëra me grisje te gjuri.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3824485/Rihanna-rocks-new-dreadlocks-goes-casual-cool-shoulder-sweater-ripped-jeans-New-York.html?ito=embedded