VIDEO/ Anxhela Peristeri vjen me ‘Afër meje’… Shikojeni!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, po përjeton një nga periudhat më të suksesshme të karrierës së saj në muzikën shqiptare.

Ajo së fundmi ka publikuar klipin e saj më të ri, titulli i të cilës është “Afër meje”.

Ashtu si në të gjitha klipet e saj, Anxhela është kujdesur mjaft për pamjen.

Ndërkohë kënga e re vjen shumë ritmike dhe i dedikohet dashurisë, që është një ndër temat më të lakuara në repetorin e kësaj këngëtarjere të talentuar