VIDEO/ Armina Mevlani, e ftuara e radhës në “Xing me Ermalin”

Komediani dhe prezantuesi tashmë i njohur, Ermal Mamaqi, respekton me përpikmëri atë që ai po e kthen në traditë: siç ndodh çdo javë disa ditë përpara emisionit ai ka zbuluar, se cili do të jetë i ftuari i radhës, në mënyrë që ndjekësit e tij të bëjnë pyetje për personazhin.

Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale një video me fashionisten Armina Mevlani, duke treguar në këtë mënyrë se pas Albërie Hadërgjonajt do të jetë radha e bukuroshes ish-Miss Albania 2009 dhe ish-përfaqësueses së Shqipërisë në “Miss World”, e cila mund të konsiderohet një ndër blogeret më të suksesshme shqiptare.
https://www.instagram.com/p/BLq8eTejyjE/?taken-by=ermalmamaqiofficial