Video/ Barack Obama “shpërthen” në festën muzikore, kërcen këngën e Drake

Një president tjetër si Barac Obama do të jetë shumë e vështirë për tu gjetur. Kjo pasi ai ka treguar edhe një herë aspekt njerëzor që fshihet pas çdo posti e kostumi.

Obama është kapur në një video të regjistruar nga këngëtari Usher duke kërcyer nën ritmet e super hitin të Drake, “Hotline Bling”.

Eventi muzikor i zhvilluar në Shtëpinë e Bardhë kishte si temë “Dashuri dhe Lumturi”. Presidenti në ikje, është shfaqur në video duke imituar lëvizjet e Drake në videoklipin e këngës.

Këto janë ditët e fundit të Obamës si President i SHBA-së, kur kanë mbetur dhe më pak se 20 ditë nga zgjedhjet.

https://www.instagram.com/p/BL4fF9LBph3/?taken-by=theshaderoom