Video/ Bie në pusetë dhe humb ndjenjat, ambulanca në vendngjarje pas 30 minutash

Një incident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në kryeqytet, ku një qytetar ka rënë në një pusetë dhe ka humbur ndjenjat. Ngjarja ka ndodhur në stacionin e fundit të Kombinatit dhe është publikuar nga Nisma Thurje.

Qytetari mësohet se është dëmtuar rëndë dhe ka ndejtur 30 minuta në shi deri në pritje të ambulancës.

Ndërkohë që policia ka shkuar 15 minuta pasi ka ndodhur ngjarja.

6