VIDEO/ Blink 182 rikrijon pas 17 vitesh ‘What’s My Age Again’ me femra nudo

17 vite pas origjinalit, Blink 182 ka rikrijuar videon që i bëri ata të famshëm “What’s My Age Again”.

Por tashmë në të 40-tat e tyre, lakuriqësia nuk do të ishte gjë e mirë për Mark Hoppus, Tom deLonge dhe Travis Barker, kështu që ata kanë zgjedhur tri femra nudo për të vrapuar nëpër rrugët e qytetit, siç bënte dikur treshja në fjalë.

Banda e meshkujve vraponte pas yllit të pornos Janine Lindermulder e cila mban veshur një uniformë infermiereje, ndërsa në videon e re me titull “ She’s Out of Her Mind”, ajo është zëvendësuar nga Adam Devine.