Video/ Dy taksistë zihen me grushte në mes të Bllokut

Dy taksistë janë rrahur me grushte sot në zonën e Bllokut. Në videon e postuar në rrjetet sociale shihen shoferët që grushtohen me njëri-tjetrin, dhe më pas ndërhyjnë qytetarë për t’i ndarë.

Nuk dihet shkaku i zënkës dhe konfliktit fizik mes tyre, teksa nga policia nuk ka asnjë deklaratë për ngjarjen. Por nuk janë të pakta sherret qoftë verbale mes taksistëve për pasagjerët dhe vendqendrimet.