Video/ Elvana Gjata, Capital T dhe 2Po2 në klipin e “Lejla”/ Publikohen pamjet e para

Tashmë bashkëpunimi i Elvana Gjatës, Capital T dhe 2po2 është realitet.

Para pak çastesh është publikuar dhe video trajleri i parë i këngës në kanalin zyrtar të këngëtares në Youtube.

Treshja Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2, kanë bashkëpunuar për të sjell një nga këngët më të përfolura kohët e fundit.

Sipas trajlerit, videoklipi i këngës pritet të jetë epikë, ndërsa ajo do të publikohet të hënën më 24 tetor. Deri atëherë në mbetet të presim.