VIDEO/ Identifikohet i riu që kërcënon me vetëvrasje duke u hedhur nga vinçi

Një i ri kërcënon se do të hidhet nga një vinç rreth 50 metra të lartë në zonën e ish-stadiumit “Qemal Stafa”, ku është duke u punuar.

Siç raportohet, i riu është identifikuar si Erjoni, ndërsa nuk dihet ende mbiemri i tij. Ai ka treguar se është jetim dhe se shteti e ka lënë pa shtëpi dhe pa bukën e gojës.