VIDEO / Identifikohet viktima që iu pre koka nga aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës

Policia e Tiranës ka mundur të identifikojë viktimën që humbi jetën mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Ai është 63-vjeçari Hysen Vrapi, i cili u përplas për vdekje nga një makinë, teksa po tentonte të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Vendngjarja e aksidentit i ngjante skenës së filmave horror, pasi viktimës i ishte prerë koka nga përplasja e fortë e makinës. Drejtuesi i mjetit u ndalua nga policia dhe është shoqëruar në komisariat.