Video/ Këngë e krisma armësh/ Ja çfarë bën Stresi për Sali Berishën

Ndërkohë që kryeministri aktual i vendin është në një vizitë zyrtare në Serbi, ka akoma nga ata që mbështesin Sali Berishën në forma dhe mënyra të ndryshme. Një prej tyre, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin Stresi. Tropojani ka pubikuar dy video në Instagram në të cilën duket ai bashkë më shoqërinë duke kënduar pikërisht për ish liderin e PD, Sali Berishën. Dhe sic e ka zakoni, njëri prej tyre ka shkrepur armën disa herë në ajër në shenjë respekti për të.

“Çohu vllau jem krisja per mat madhin #Sali#Berisha se ramoviç ka pazaret e veta me Serbinë..te lumte dora bali Krasniqi”, shkruan Stresi