VIDEO /Kur VIP-at dalin zbuluar

Jo të gjithas femrat e bukura që shohim në ekran apo në foto janë aq të mira sa duken. Sot teknologjia ka avancuar aq shumë, sa mjafton një fotoshop, apo dhe një ndërhyrje në montazh për të hequr disa kg, në mënyrë që të dalësh shumë seksi para publikut.

Por në videon e mëposhtme ne do ju sjellim disa imazhe të cilat tregojnë se pavarësisht marifeteve të shumta mediatike, asnjë prej VIP-ave nuk mund ti shpëtojë plakjes, duke filluar nga britney speras, Maddona apo Beyonce. Video është bërë publike nga David Wolfe.