VIDEO/ Mesut Ozil një super komentator, shiko si e komenton golin e tij

Lojtarët e Arsenalit në kohën e lirë kanë gjetur mundësinë edhe të argëtohet. Në kampion e “topçinjve” këtë herë argëtimi ka qenë ndryshe.

Lojtarët më të njohur si Ozil, Santi Karcola dhe të tjerë janë vënë në rolin e komentatorit dhe kanë komentuar moment nga ndeshje të ndryshme të tyret.

Mesfushori gjerman madje bën shaka me vetveten duke thënë se “ai është shumë egoist nganjëherë”.

Shikojeni videon e mëposhtme dhe komentin sipas dyshes, Cazorla dhe Ozil.