Video-Opinion/ Ngjela: Lulzim Basha imiton Grida Dumen

Debati i mbrëmjes së sotme në emisionin Opinion në TV Klan mbi qeverisjen e Edi Ramës nuk ka kaluar pa tensione dhe batuta mes të ftuarve.

Një prej të cilave, thënë nga avokat Ngjela, la shumë shenjë në debat mes të ftuarve në studio.

Në pikun e debatit ndaj luftës kundër kanabisit, në kohën kur Grida Duma po fliste, batuta e avokatit në lidhje me kreun e PD-së Lulzim Basha, jo vetëm ka ndalur tempin e akuzave të Dumes, por në njëfarë mënyre, ka çudiur edhe të ftuarit në emision.

Avokat Ngjela i është drejtuar Grida Dumes ndërsa fliste, se kohë më parë kisha një dilemë, por sot arrita ta zbuloja.

Fjala ishte se kreu i PD-së Lulzim Basha emitonte një femër dhe ajo që emitonte ai, ishte vetë parafolësja Grida Duma.

“Sot arrita një konkluzion që e kisha në dyshim, Lulzim Basha e kisha kuptuar se imitonte një femër, por imitonka këtë”. Ndërsa ka drejtuar gishtin nga Grida Duma.

Shiko videon: