VIDEO/ Pamje tragjike, burri shtrirë dhe dridhet në mes të Bllokut, askush se ndihmon

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën me të frekuentuar të Tiranës, në Bllok ku një i sëmurë ka qëndruar për disa minuta i shtirë në mes të rrugës.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale shihet sesi burri qëndron për një kohë të gjatë në rrugë dhe asnjë nuk merr mundimin për ta ndihmuar.

Madje, as ambulanca nuk është lajmëruar. Ai ka qëndruar i shtrirë në tokë, ndërsa nuk dihet se çfarë ka ndodhur më tej më të.