VIDEO/ Publikohet traileri i serialit që ka bërë bashkë dy aktorët e njohur turk

Seriali ‘Cesur ve Güzel’ që ka bërë bashkë dy aktorët më me zë në Turqi,  Tuba Büyüküstün dhe Kivanc Tatlitug do të të nis në fillim të nëntorit, ndërsa pak orë më parë  është publikuar edhe trileri i serialit, i cili duket se do të rrëmbejë vëmendjen e një audience të gjerë.

Kujtojmë se dy aktorët janë mjaft të njohur edhe tek ne me interpretimet e tyre në disa seriale që mbërthyen publikun para ekranit për muaj me radhë.